Рекомендації по наклеюванню покриття для стін

Поверхня, на яку буде наклеюватися корок, може бути будь-якою, але обов’язково сухою і міцною. Маленькі нерівності не варто вирівнювати, оскільки корок відмінно їх приховає.
Перед наклеюванням необхідно вийняти коркові пластини з поліетиленової упаковки і на 48 годин залишити в тому приміщенні, де будуть проходити роботи. Це необхідно для акліматизації корку до мікроклімату приміщення.
Для роботи потрібен шпатель, відвіс, гумовий валик і спеціальний клей для корку. Тільки використання спеціального клею гарантує успіх і якісне наклеювання.

Перед наклеюванням рекомендуємо розкласти і підібрати коркові пластини з точки зору дизайну, оскільки корок є натуральним матеріалом і тому можливі деякі відмінності в кольорі і текстурі.

Перед початком наклеювання за допомогою відвісу необхідно визначити центр стіни і починаючи з цього місця потрібно намазати клеєм площу приблизно 1 м2. Клей можна наносити пензликом або шпателем. Точно так же намазуємо пластини, чекаємо 5-15 хвилин, і приклеюємо до основи в наміченому місці. Слід пам’ятати, що клей схоплює відразу і тому потім немає можливості провести коригування пластини. Наступні пластини потрібно клеїти в стик, натискаючи по всій поверхні і потім, для кращого приклеювання, провести гумовим валиком. Наступний ряд необхідно клеїти в роз’їзд (цегляна кладка). Роботи слід проводити в добре провітрюваному приміщенні.

Догляд та прибирання

Стіни, покриті корком періодично можна чистити пилососом або протирати вологою ганчіркою з використанням миючих засобів. Для додаткового захисту можна застосувати рідкий віск.