ТзОВ “Престиж Україна” – один з провідних постачальників керамічної плитки та коркового покриття в Україні. Основні напрямки діяльності компанії – оптові продажі високоякісних товарів з натурального корку та елітних колекцій керамічної плитки через власну дилерську мережу.

“Престиж Україна” є офіційним дистриб’ютором товарів торгової марки EGEN S.A. в Україні, а також партнером провідних виробників керамічної плитки та корку Іспанії, Італії, Туреччини, ОАЕ та Португалії: Baldocer, Pamesa, Argenta, Ecoсeramica, STNCeramica, CottaTuscania, AzulejoEspanol, Cifre, OperaCeramica, Cristacer, Graniser, Keros, Halcon, Emigres, Plaza, RakCeramics, MJO, Granorte, JPSCork. Це дозволяє запропонувати нашим клієнтам широкий спектр товарів:

–          керамічну плитку для стін та підлоги;

–          керамограніт;

–          сантехніку;

–          плаваючу коркову підлогу системи uniclic;

–          клейову коркову підлогу;

–          настінний корок;

–          технічний корок;

–          клей для корку;

–          інформаційні коркові дошки.

Компанія працює на ринку оздоблювальних матеріалів з 2005 року і за цей час встигла себе зарекомендувати як надійного партнера. Основний асортимент запропонованої продукції є постійно в наявності у складському запасі, що є гарантією виконання замовлень в мінімальні терміни. Весь товар пройшов необхідний санітарно-епідеміологічний контроль і має відповідні висновки державної служби України.

Наша фірма динамічно розвивається, постійно розширюючи дилерську мережу. Тому запрошуємо до співпраці магазини, салони, гуртівні будівельних та оздоблювальних матеріалів, будівельні маркети, дизайн-студії, а також інші фірми та організації, які працюють в сфері будівництва та дизайну.