Монтаж        

            Основа повинна бути абсолютно сухою, твердою, гладкою і чистою. Допустимі нерівності підлоги в 2 мм на поверхні в 1 м. На основу, де можливе скупчення вологи, необхідно спочатку вкласти поліетиленову плівку товщиною 0,2 мм. Накладіть стики плівки один на інший на ширину 20 см і підніміть плівку на 3 см біля стін.

            Перед вкладанням коркової підлоги рекомендуємо розкласти і підібрати панелі з дизайнерської точки зору, оскільки корок – натуральний матеріал і відхилення в кольорі і текстурі є допустимими. Панелі краще вкладати вздовж кімнати або в тому напрямку, в якому падає світло. Якщо останній ряд виявиться дуже вузьким, то рекомендується обрізати перший ряд.

            Монтаж повинен здійснюватися при нормальній кімнатній температурі (+18ºС) і відносній вологості 50-60%. Перед початком робіт коркові панелі повинні акліматизуватися в приміщенні, де відбуватиметься монтаж на протязі 48 годин.

            Монтаж слід починати з кута приміщення так, щоб шип першої панелі був направлений в стіну. Наступні панелі першого ряду вкладаються подібним чином. Далі необхідно ввести шип наступної панелі в паз і, злегка натиснувши, опустити на підлогу. Наступні панелі монтуються таким же способом. Укладання наступного ряду слід починати зі шматка панелі, який залишився, якщо його довжина не менше 30 см. Спочатку необхідно укласти панель в довжину, а потім за допомогою гумового молотка і дерев’яного бруска закрити поперечні з’єднання. Слід пам’ятати про відступ між стіною і панелями. Слід залишити 8-10 мм між панелями і стіною, а також біля труб і дверей. При вкладанні слід використовувати дерев’яні клини. Для кімнат площею більше 100 м ² необхідно залишити невелику щілину на подальше розширення пластин.

            Наступні ряди слід укладати ідентично до останнього ряду. По завершенню робіт необхідно прибрати клини і закріпити плінтуса, які повинні повністю закрити щілини. Відразу ж після закінчення монтажу можна ходити по підлозі – ось головна перевага використання підлог системи uniclic.

Догляд

            Коркову підлогу можна чистити за допомогою пилососа і вологої ганчірки, а також використовувати м’який миючий засіб. Ніколи не лийте воду безпосередньо на коркове покриття. Плаваюча підлога виготовляється на основі спеціально оброблених листів МДФ, скріплених водонепроникним клеєм, і має достатньо високий ступінь вологостійкості, проте, якщо на покриття потрапила вода, її необхідно відразу ж витерти.

            Всю лаковану підлогу необхідно полірувати, залежно від інтенсивності використання. Для захисту коркового покриття від слідів, які можуть залишити стільці або інші меблі, наклеюйте на їх ніжки фетр.