handshakeКомпанія «Окан» запрошує до співпраці магазини, салони, гуртівні будівельних та оздоблювальних матеріалів, будівельні маркети, дизайн-студії, а також інші фірми та організації, які працюють в сфері будівництва та дизайну.

Нашим партнерам ми пропонуємо:

  • високоякісну продукцію;
  • швидкі терміни доставки;
  • торговельне обладнання та зразки;
  • гнучку цінову політику та індивідуальний підхід;
  • рекламні матеріали;
  • безкоштовний дизайн-проект;
  • навчання персоналу.

В нашому асортименті представлена керамічна плитка та коркове покриття провідних виробників Європи та Азії. Ми співпрацюємо з фабриками, які вже довгий час представлені на ринку кераміки та коркового покриття і якість продукції яких перевірена часом. Весь товар відповідає вимогам державної санітарно-епідеміологічної служби України та має відповідні сертифікати якості.

Весь асортимент товару, який Ви знайдете в нашій пропозиції є постійно в наявності на складі, що дозволяє гарантувати швидкі терміни виконання замовлень. Доставку здійснюємо транспортними компаніями-перевізниками Міст Експрес (протягом одного дня після підтвердження рахунку), Делівері, Нова Пошта (протягом наступних п’яти днів). Доставка буде безкоштовною, якщо сума Вашого замовлення становить від 2500 грн на коркове покриття та від 3500 грн на керамічну плитку.

Для дилерів ми пропонуємо зразки нашої продукції, рекламну та маркетингову підтримку (рекламні матеріали: каталоги, брошури). Наша компанія завжди готова надати кваліфіковану консультацію за специфікою свого товару, правилами продажу, розрахунку замовлення тощо. Разом з тим ми проводимо навчання менеджерів та продавців-консультантів наших дилерів.

Для Вашого клієнта ми пропонуємо додаткову послугу – безкоштовний дизайн-проект. За побажанням замовника досвідчені та кваліфіковані дизайнери в Польщі розроблять стильний та сучасний дизайн-проект приміщення, допоможуть зрозуміти та візуалізувати навіть незвичайні побажання Вашого клієнта.

Ставши нашим партнером, Ви відкриєте нові шляхи розвитку Вашого бізнесу!

Зв’язатись з нами можна:

+38 (096) 719-79-91
+38 (097) 062-00-30

office@okan.com.ua