Для створення в будинку тепла і затишку компанія «Престиж Україна» пропонує також клейову коркову підлогу Granorte (Португалія). Клейове покриття для підлоги випускаються у вигляді плиток: перший шар являє собою корковий агломерат, а другий – декоративний шпон, який покритий зносостійким лаком на водній основі. Стандартні розміри такого коркового покриття, як правило, 600×300х4 мм.

Клейова коркова підлога надає необмежені можливості для дизайнерів інтер’єрів. Коркові плитки легко ріжуться, що дозволяє при необхідності комбінувати різні кольори і текстури, створюючи оригінальні інтер’єри.

Клейова коркова підлогу має підвищену стійкість до вологості і перепадів температур. Завдяки цьому, її можна використовувати не тільки в житлових приміщеннях, вітальнях, коридорах, а й у ванних кімнатах, а також будь-яких інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Поверхня клейового коркового покриття дуже приємна на дотик. Шар клейового корку дуже товстий, що зберігає підлогу теплою в холодні зимові вечори. Крім того це екологічний матеріал, який дозволить створити здоровий мікроклімат у Вашому домі.

Клейова коркова підлога має підвищену стійкість до безлічі зовнішніх впливів, наприклад гниття і горіння, тому даний матеріал є одним з найбезпечніших. А за рахунок своєї пружності і міцності, клейовий корок характеризується максимальною довговічністю.