Для створення в будинку тепла і затишку компанія «Престиж Україна» пропонує також клейову коркову підлогу Granorte (Португалія). Клейове покриття для підлоги випускаються у вигляді плиток: перший шар являє собою корковий агломерат, а другий – декоративний шпон, який покритий зносостійким лаком на водній основі. Стандартні розміри такого коркового покриття, як правило, 600x300х4 мм.

Клейова коркова підлога надає необмежені можливості для дизайнерів інтер’єрів. Коркові плитки легко ріжуться, що дозволяє при необхідності комбінувати різні кольори і текстури, створюючи оригінальні інтер’єри.

Клейова коркова підлогу має підвищену стійкість до вологості і перепадів температур. Завдяки цьому, її можна використовувати не тільки в житлових приміщеннях, вітальнях, коридорах, а й у ванних кімнатах, а також будь-яких інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Поверхня клейового коркового покриття дуже приємна на дотик. Шар клейового корку дуже товстий, що зберігає підлогу теплою в холодні зимові вечори. Крім того це екологічний матеріал, який дозволить створити здоровий мікроклімат у Вашому домі.

Клейова коркова підлога має підвищену стійкість до безлічі зовнішніх впливів, наприклад гниття і горіння, тому даний матеріал є одним з найбезпечніших. А за рахунок своєї пружності і міцності, клейовий корок характеризується максимальною довговічністю.