Монтаж

Основа повинна бути абсолютно сухою, твердою, рівною і чистою. Перед укладанням необхідно акліматизувати корок в тому приміщенні, де проходитимуть роботи – перед використанням звільніть коркові пластини від поліетиленової упаковки і на 48 годин залиште в цьому приміщенні. Укладання повинно проводитися при нормальній кімнатній температурі (+18 º С) і відносній вологості 50-60%.

Необхідно відзначити середину протилежних стін і провести 2 прямі лінії так, щоб вони зійшлися в центрі підготовленої до покриття поверхні. Корок слід укладати, починаючи з центру, попередньо вирівнюючи стиковку однієї пластини з іншою. Пластини необхідно вкладати зі зміщенням.

Коркову підлогу необхідно укладати на спеціальний клей для пробки. Розподіліть клей по поверхні підлоги за допомогою шпателя, покриваючи за один раз невелику поверхню (близько 1 м2), а також по поверхні зворотної сторони пластини. Краї пластин необхідно простукувати гумовим молотком. Відстань від стіни до пластини має бути не менше 3-4 мм для можливого розширення пластин. Залишки клею видаліть з пластин.

Переконайтеся, що кімната добре провітрюється, як під час, так і після укладання паркету. Корковий паркет не можна піддавати тиску протягом 24 годин і не можна чистити протягом 48 годин.

Догляд

Регулярно протирайте коркову підлогу вологою ганчіркою. Якщо необхідно, застосовуйте м’який миючий засіб. Можна також використовувати рідкий віск, втираючи його м’якою ганчіркою.

На ніжки стільців та інших меблів наклейте захисний фетр, щоб вони не пошкодили захисне покриття корку. Для відновлення лакового покриття на пошкоджених ділянках підлоги необхідно видалити залишки старого лаку за допомогою наждачного паперу, а потім нанести новий шар.