В наш час корок дуже широко використовується в будівельній промисловості, автоіндустрії, а також в інших галузях, які тісно пов’язані з діяльністю людини. Технічний корок завдяки своїм природним властивостям широко застосовується як підкладка під різного виду покриття для підлоги, тепло-, звукоізолятор, матеріал, що поглинає вібрації. Крім того, це натуральний, екологічно чистий матеріал, який не змінює своїх властивостей і лінійних розмірів при зміні атмосферних параметрів температури, вологості і т.д.

teh-probkaПропонуємо Вашій увазі технічний корок в форматі рулонів і плит різної товщини. Коркова підкладка Granorte (Португалія) випускається в рулонах розміром 10х1м і товщиною 2, 3, 4, 6 мм. Бувають також міні-рулони розміром 8х0,5м х 2 мм і 8х0,5 м х 4 мм.

Технічний корок у форматі плит залежно від обробки і способу застосування буває двох видів. Технічний корок Texas JPS Cork (Португалія) характеризується високою щільністю і обробкою (шліфування з одного боку) – даний корок застосовується в різного виду виробництві. Корок Arizona JPS Cork (Португалія) c успіхом використовується як відмінний тепло-і звукоізолятор. Ізоляційний корок в пластинах можна використовувати всередині приміщень як наповнювач внутрішніх перегородок і утеплювача підлоги. Пластини легко ріжуться і прості у вкладанні.

Ізоляційні рулони Rolflex JPS Cork (Португалія) мають такі ж властивості, характеристики, що й ізоляційні пластини. Використовуються всередині приміщень як утеплювач для стін, так і в якості підкладки для підлоги.