Коркове покриття для підлоги поєднує в собі неповторність дизайну і міцність. В порівнянні з дерев’яною підлогою, коркова відрізняєтьсязносостійкістю. Завдякисвоїй структурі коркові покриття мають особливу властивість – еластичністьі стійкістю дотиску. Клітини корку наповненіповітрям, завдяки чомупокриття набуває попередньої  формипісля зменшеннятиску, не залишаючи слідівдеформації.

Коркове покриття є чудовим акустичним ізолятором, захищаючи приміщення від шуму, що доноситься з інших поверхів. Ходіння по корковій підлозі приносить задоволення навіть у холодні дні, оскільки цей вид покриття характеризується високим ступенем теплопровідності. Корок амортизує кроки людини, тим самим пом’якшує тиск на хребет при ходьбі, зменшуючи навантаження на опорно-руховий апарат людини. У свою чергу антистатичні властивості коркової підлоги роблять її абсолютно безпечною для людей, які страждають на алергічні захворювання.

Пропонуємо Вашій увазі коркове покриття для підлоги з системою uniclic – так звана «плаваюча» підлога виробництва MJOта Granorte (Португалія), а також інший тип – клейова коркова підлога Granorte(Португалія).