В якості доповнення до асортименту коркового покриття пропонуємо Вашій увазі наступні товари:

– коркові плінтуса;
– коркові компенсатори;
– клей для корку;
– інформаційні коркові дошки.

Для завершення робіт з настінним корковим покриттям і остаточної обробки приміщення, ми пропонуємо Вам коркові плінтуса. Довжина даних коркових погонажних виробів становить 60 см, приклеюються вони за допомогою спеціального коркового клею.

У процесі укладання коркової підлоги виникає необхідність заповнення компенсаційних швів – зазорів між окремими зонами облицювання підлоги, які повинні компенсувати можливе теплове розширення матеріалу і запобігти деформації підлогового покриття в процесі експлуатації. Для вирішення цього завдання ми пропонуємо коркові компенсатори, які бувають різної товщини (5, 7, 10 мм).

Для укладання коркового покриття ми пропонуємо спеціальний контактний клей Multifix, який призначений для приклеювання корку  у вигляді пластин і рулонів на підлогу, стіни і стелю та характеризується стійкістю до вологи і високої температури.

Пропонуємо також інформаційні коркові дошки різних розмірів, виготовлені зі спеціального дрібнозернистого корку товщиною 1 мм, який приклеюється на м’яку деревоволокнисту плиту. Виготовляються в дерев’яній або алюмінієвій рамці.