Наша компанія пропонує Вашій увазі сантехніку RAK Ceramics (ОАЕ) – найбільшого в світі виробника керамічної плитки та сантехніки.

Фабрика виробляє високоякісну антибактеріальну плитку і сантехніку з подібним покриттям. Матеріалом для сантехніки RAK Ceramics слугує санфарфор, який має elena-backtowallряд беззаперечних переваг: матеріал більш щільний, менш пористий і майже не поглинає воду. В якості сировини для санфарфору фабрика використовує більш якісні сорти глини, технологія випалу також специфічна. Завдяки щільній структурі фарфору, сантехніка RAK Ceramics є міцнішою, ніж звичайна кераміка, що продовжує термін використання на багато років. Більше того, така сантехніка менше забруднюється і її набагато легше мити, оскільки на поверхні немає мікропор, куди потрапляє бруд і бактерії.

Фабрика жорстко відстежує якість своєї продукції на всіх етапах її виготовлення. Саме для цього компанія ввела стандарт Premium Quality і тому весь технологічний процес, а також дизайн виробів відповідає останнім досягненням у сфері виробництва керамічної плитки та сантехніки. Це підтверджує наявність міжнародних сертифікатів якості ISO. RAK Ceramics дає 25 років гарантії на свою продукцію.

Безперервно розвиваючись, компанія RAK Ceramiсs активно впроваджує нові технології, використовуючи найдосконаліше обладнання. Таким чином продукція RAK Ceramiсs завжди тільки високої якості.